Novinka Tip
  • 1 z 7
 

Bílo - šedý lapač snů v BOHO stylu

Neohodnoceno
 

Tento romantický lapač snů může sloužit buď jako ochránce snů, ale i jako ozdoba vaší zdi či jako dekorace při zvláštních příležitostech.

Kruh lapače omotán bílou bavlněnou přízí a je vyplněn krásnou háčkovanou dečkou, v jejímž středu je korálek rudraksha, který znázorňuje "vlastní já". Zlé sny a duchy odráží bavlněné paličkované krajkové stuhy, recyklované bavlněné stuhy a atlasové šedé a bílé stuhy. Nedílnou součástí lapače snů jsou i peříčka upevněná pomocí bílých dřevěných korálků. Lapač je ozdoben šedou mašličkou. Bílá barva lapače znázorňuje klid a odpočinek.  

Průměr kruhu lapače je 30 cm. Celková délka lapače je 94 cm.

Rudraksha není kámen, ale plod stromu Elaeocarpus granitus a bývá často označován jako oko Pána Šivy (akša = oko). Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá lépe se vyrovnat se starostmi. Zklidňuje smysl. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.

Dostupnost Vyprodáno
660 Kč
Kód produktu 504
Výrobce My Home Style
Kategorie BOHO styl
Položka byla vyprodána...
 

Lapač snů zachycuje dobré sny a ty špatné odhání. Měl by být zavěšený v místnosti, kde dotyčná osoba spí, nejlépe poblíž okna nebo dveří, aby tak zajistil co nejlepší spánek, následně pak i bdělý stav. 

Kdo chce lapač snů využít jako ochranný symbol, měl by si ho pověsit nad postel. Pro zlepšení proudění energie čchi se doporučuje zavěsit ho na stěnu. Chcete-li zpomalit a rozptýlit škodlivé energetické toky v místnosti,zavěste ho ke stropu ve středu pokoje. Má-li zabránit úniku energie, pak jej umístěte do okna.

materiál kov, bavlna, peří, dřevo, syntetika
průměr korálku 30 cm
délka 94 cm