Novinka
  • 1 z 9
 

Lapač snů v BOHO stylu - bílý XL

Neohodnoceno
 

Tento romantický lapač snů v boho stylu může sloužit buď jako ochránce snů, ale i jako ozdoba vaší zdi či jako dekorace při zvláštních příležitostech.

Kruh lapače omotán bílou bavlněnou přízí a je vyplněn krásnou háčkovanou dečkou. Zlé sny a duchy odráží bavlněné paličkované krajkové stuhy, recyklované bavlněné stuhy a atlasové bílé stuhy. Nedílnou součástí lapače snů jsou i peříčka upevněná pomocí bílých dřevěných korálků. Lapač je dozdoben ručně vyrobenou látkovou bílou kytičkou. Bílá barva lapače znázorňuje klid a odpočinek.  

Průměr kruhu lapače je 25 cm. Celková délka lapače je 120 cm (+ očko k zavěšení).

Každý lapač je jedinečným originálem. 

Dostupnost Vyprodáno
690 Kč
Kód produktu 969
Značka My Home Style
Kategorie BOHO styl
Položka byla vyprodána...
 

Lapač snů zachycuje dobré sny a ty špatné odhání. Měl by být zavěšený v místnosti, kde dotyčná osoba spí, nejlépe poblíž okna nebo dveří, aby tak zajistil co nejlepší spánek, následně pak i bdělý stav. 

Kdo chce lapač snů využít jako ochranný symbol, měl by si ho pověsit nad postel. Pro zlepšení proudění energie čchi se doporučuje zavěsit ho na stěnu. Chcete-li zpomalit a rozptýlit škodlivé energetické toky v místnosti,zavěste ho ke stropu ve středu pokoje. Má-li zabránit úniku energie, pak jej umístěte do okna.

materiál bavlna, kov, peří, dřevo, syntetika
průměr kruhu 25 cm
celková délka 120 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.