Veselá stolička BERÁNEK JOLÍK

Neohodnoceno
 

Beránka Jolíka může vaše dítko používat jako svého mazlíčka, ale i jako funkční sedadlo.  Díky své velikosti a roztomilosti se Jolík stane opravdovým dětským kamarádem. Navíc je neskutečně příjemný na mazlení. Je také opatřen dvěma šátky - jeden klučičí šedý a druhý červenobílý puntíkatý. Vaše ratolest tak může mít každý den tak trochu nového kámoše. Jeden den beránka a další den ovečku. Ideální varianta pro sourozence.

Samotná stolička pak má spoustu dalšího využití. Jako sedátko i jako stupátko, třeba k umyvadlu nebo ke kuchyňské lince. A když vás omrzí úplně, dobře poslouží třeba jako stolička pro velkého plyšáka nebo mamince jako stojan na květinu.  Anebo jen tak, jako designový prvek dětského pokojíčku.

V nabídce jsou zatím 4 varianty Veselých stoliček - Liška Jája, Ovečka Ája, Beránek Jolík a Sobík Toník.  A zatím také po jednom kuse. Ostatní na objednání.

 

Dostupnost Na dotaz
1 200 Kč
   
Kód produktu 693
Značka Regina Design
Kategorie DĚTI
 

Samotná stolička je vyrobená z bukového dřeva ošetřeného ekologickým lakem.

Její rozměry jsou 35 cm (šířka), 26 cm (výška)  a 23 cm (hloubka).

Tělíčko zvířátka je vyrobeno z polyesteru (wellsoft) a je vyplněno dutým vláknem.  Na stoličku ho snadno připevníte masivným provazem z každé strany tělíčka. Jednoduše pod sedátkem uděláte dva uzly, vždy z lan na protilehlých stranách (také viz. fotodokumentace). 

Aby vám zvířátko déle vydrželo, doporučuji ruční praní.

rozměry stoličky 35 cm (šířka), 26 cm (výška)  a 23 cm (hloubka)
materiál buk, 100% polyester
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.