Z tričkoviny

Jednoduché a příjemné na nošení. Lehce udržovatelné. Takové jsou náhrdelníky z tričkoviny (bavlněných špagátů).

 
190
1901190190
   
 • KOLAZ NAhrdelninky final Kód: 66/AFI
  Skladem 1 ks

  Jednoduché náhrdelníky vyrobené z tričkoviny (špagátů), doplněné o méně či více výrazné doplňky.

  Africký: ozdobený bavlněným bílým provazem tloušťky 0,5 cm. Náhrdelník je pružný a jeho obvod je cca 82 cm. Délka omotání provazem je cca 15 cm. Hmotnost náhrdelníku je 125 g. Je vhodný pro odvážné nositelky nebo majitelky objemnějších hrudníků :)

  Černý s provazem: Jeho střed je ozdobený bavlněným  provazem(šňůrou) barvy slonové kosti a tloušťky 0,5 cm. Šíře omotání je cca 11 cm.Náhrdelník je pružný a jeho obvod je cca 70 cm.

  Černo - šedý: Jednoduchý náhrdelník vyrobený z šedé a černé bavlněné tričkoviny (špagátů), vzájemně propletenými. Obvod náhrdelníku je cca 80 cm.

  Černo - zlatý:  Je ozdoben třemi kovovými kroužky starozlaté barvy. Kroužky jsou pevně uchyceny. Náhrdelník je pružný a jeho obvod je cca 71 cm.

  Šedý s provazem: Jeho střed je ozdobený bavlněným bílým provazem (šňůrou) tloušťky 0,5 cm. Šíře omotání provazem je cca 10 cm. Náhrdelník je pružný a jeho obvod je cca 70 cm.

  Šedo - zelený: Je ozdoben dvěma khaki kovovými kroužky. Kroužky nejsou pevně uchyceny, takže je tato ozdoba náhrdelníku variabilní a je možno je každý den nosit na jiném místě:) Náhrdelník je pružný a jeho obvod je cca 73 cm.

  Šedo - oranžový: Je ozdoben třemi oranžovými dřevěnými kroužky. Kroužky nejsou pevně uchyceny, takže je tato ozdoba náhrdelníku variabilní a je možno je každý den nosit na jiném místě:) Náhrdelník je pružný a jeho obvod je cca 65 cm.

   

   


  190 Kč
  Výrobce: My Home Style

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.