MARKETINGOVÉ KONZULTACE, PORADENSTVÍ

Kromě samotné tvorby produktů se věnuji také marketingovému poradenství.

V marketingu, reklamě a obchodu se pohybuji více než 15 let. Marketing a obchod jsem vystudovala na VŠ a praxi sbírala v marketingové agentuře již během studia. Přes deset let jsem pak působila v marketingové agentuře, kde jsem se vypracovala až na pozici Account Director. Spolupracovala jsem s významnými nadnárodními klienty jako Procter & Gamble, Unilever, T-Mobile, Bosch aj.. Nyní se více než čtyři roky věnuji vlastní značce MY HOME STYLE s mojí autorskou tvorbou, kde zhodnocuji veškeré znalosti a dovednosti z let minulých.

Kromě toho jsem také mentorkou pro platformu #Holkyzmarketingu, kde již třetím rokem mentoruji kolegyně z marketingu.

A protože marketing je i nadále mou velkou vášní, rozhodla jsem se svoje marketingové poradenství nabídnout jako další svoji službu všem, kteří by rádi rozjeli podnikání nejen v tvůrčím nebo řemeslném podnikání, anebo si jen správně nastavili procesy, vytvořili strategii, naučili obsahový marketing nebo si pro podnikání zatím jen připravili pole a podnikatelský mindset.

Jsem člověk praktický, organizovaný, mám ráda procesy a řád, které vedou k výsledkům. A k tomu všemu miluji kreativitu a nové neotřelé věci a nápady.

To vše učím při konzultacích i své mentee. A ráda to teď naučím i vás.

Více o mně na profesní síti LinkedIn.

Přihlášení k newsletteru s návody a pomůckami pro marketing a procesy v tvůrčím podnikání:

BANNER marketing newsletter web

 Nebo se přihlaste do mé facebook skupiny MARKETING A PROCESY V TVŮRČÍM PODNIKÁNÍ (zdarma) TADY.

 

 

Moji práci a podnikatelskou cestu jste mohli vidět a číst v těchto médiích:

loga media

 REFERENCE:

"Petra je člověk, který mluví ze své praxe. Na konzultaci byla úžasně připravená. Prostudovala mé výrobky, srovnání s konkurencí, dostala jsem spoustu tipů a rad, jakým směrem se orientovat, na co si dát pozor. Pomohla mi určitě v uvědomění si ceny své práce a času a pomohla se stanovením ceny výrobků. Dostala jsem náměty na přípravu dalších výrobků a tipy co do nich zakomponovat, aby oslovily co nejvíce nových zákazníků, jak lépe vyfotit a propagovat.

Jako hlavní přínos vidím v tom, že jsem se začala více zaměřovat na skladbu výrobků, soustředit se na klíčové výrobky a jejich lepší propagaci, počínaje fotografiemi přes stanovení ceny, konče kanály, kde propagovat. 

Petru bych doporučila určitě lidem, kteří začínají tvořit svou značku, ale určitě umí poradit i s konkrétními problémy již zaběhnutých tvůrců a prodejců. Pokud někdo váhá, zda jít k Petře na konzultaci, tak za mě mohu jen doporučit. Určitě umí poradit ve všech oblastech a zhodnotit na co se zaměřit a čeho se vyvarovat, kde víc zabrat."  (Martina Berková, 5Cvrčků)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Před konzultací jsem neznala přesné souvislosti týkající se cesty prodeje svého produktu. Velmi intenzivně jsem řešila hledání nových zákaznic a další prodejní cesty mých rukodělných produktů, kde a jak je prezentovat a prodávat. S Peťkou jsme se společně konkrétně podívaly na moje jednotlivé produkty a Peťka mi dala přesné řešení, a to jak v oblasti prodeje, tak v oblasti potenciálního rozšiřování sortimentu. Dodala mi odvahu své produkty ukázat i jinde než na internetu. Největší přínos vidím v konkrétních radách, jak na prodej a rozšiřování svého sortimentu. Také mě velmi dobře navedla v mém nejistém rozhodování se, zda založit či nezaložit webové stránky. Poradila kroky, jak začít své webové stránky budovat a jak a co chystat, jak pracovat se stávajícím obsahem tak, abych se v procesu zakládání neztratila.

Peťku bych doporučila všem začínajícím podnikatelkám, které stále tápou v oblasti prodeje a marketingu. Na Peti se mi velmi líbí rychlá, konkrétní řešení, a to jak u osobní konzultace, tak u psané formy. Veškerá řešení podává velmi srozumitelně, stručně a jasně.

I u Peťky ve skupině mám konečně pocit, že její krátké, ovšem zároveň velmi zřetelné rady a postupy dávají velký smysl. Jednotlivé kroky, které pravidelně zveřejňuje, mi vždy ukážou nějaký AHA moment, který by mi jinak možná ušel." (Veronika Nadymáčková, Věnečky z Plumlova jinak)

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Díky čtyřměsíčnímu mentoringu s Peťou jsem toho odpracovala opravdu hodně. Na spolupráci s ní oceňuji především její koučovací styl – předkládání otázek, nastínění možností a skvěle mířené strategické úkoly.

Na setkáních panovala neformální, příjemná atmosféra a celkově tento mentoring vnímám jako skvělou zkušenost, která mě v mé profesní dráze posune o velký kus dál. Jitka Jarošincová, Marketing Expert (Event Marketing and Sponsoring team ČSOB)

 
2500
2501125002501
   
 • cover konzultace eshop Kód: 2400
  Marketingová konzultace (1,5 hod.)
  Skladem (10 ks)

  Díky více než 15 letým zkušenostem v oblasti marketingu, reklamy a obchodu vám nabízím marketingové konzultace vašeho podnikání. 

  15+ LET ZKUŠENOSTÍ V MARKETINGU, REKLAMĚ A OBCHODU

  Marketing a obchod jsem vystudovala na VŠ a praxi sbírala v marketingové agentuře již během studia. Více jak deset let jsem pak působila v marketingové agentuře, kde jsem se vypracovala až na pozici Account Director a spolupracovala s významnými nadnárodními klienty na marketingových kampaních. Nedílnou součástí mé práce bylo i vedení interního grafického studia. 

  SPOLUPRÁCE S VÝZNAMNÝMI NADNÁRODNÍMI KLIENTY

  Spolupráce na marketingových kampaní a eventů klientů Procter & Gamble, Unilever, T-Mobile, Bosch, apod. 

  BUDOVÁNÍ VLASTNÍ ZNAČKY "MY HOME STYLE"

  Díky nabitým zkušenostem se mi podařilo vybudovat vlastní značku s autorskou tvorbou. O mé cestě se můžete dočíst hned v několika médiích:

  Rozhovory se mnou na portálu Sendire nebo Maminkatelky. Svoji cestu a tipy, jak "nepadnout" během karantény v roce 2020, jsem popsala v Podnikavé žene ZDEAktuální rozhovor se mnou najdete třeba i na WESTWING v rubrice Westwing Interior Lover.  Rozhovory se mnou a ukázky mé práce jste mohli vidět také v časopisech Pravý domácí časopis nebo Blesk Bydlení či Blesk pro ženy.

   MENTORKA PRO PLATFORMU #HOLKYZMARKETINGU

  Již druhým rokem mentoruji kolegyně z marketingu pod platformou Holky z marketingu.

  Více o mně na profesní síti LinkedIn.

  Podrobně o konzultaci viz. níže.


  2 500 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.