MARKETINGOVÉ KONZULTACE, PORADENSTVÍ

Kromě samotné tvorby produktů se věnuji také marketingovému poradenství.

V marketingu, reklamě a obchodu se pohybuji více než 15 let. Marketing a obchod jsem vystudovala na VŠ a praxi sbírala v marketingové agentuře již během studia. Přes deset let jsem pak působila v marketingové agentuře, kde jsem se vypracovala až na pozici Account Director. Spolupracovala jsem s významnými nadnárodními klienty jako Procter & Gamble, Unilever, T-Mobile, Bosch aj.. Nyní se více než čtyři roky věnuji vlastní značce MY HOME STYLE s mojí autorskou tvorbou, kde zhodnocuji veškeré znalosti a dovednosti z let minulých.

Kromě toho jsem také mentorkou pro platformu #Holkyzmarketingu, kde již druhým rokem mentoruji kolegyně z marketingu.

A protože marketing je i nadále mou velkou vášní, rozhodla jsem se svoje marketingové poradenství nabídnout jako další svoji službu všem, kteří by rádi rozjeli podnikání nejen v tvůrčím nebo řemeslném podnikání, anebo si jen správně nastavili procesy, vytvořili strategii, naučili obsahový marketing nebo si pro podnikání zatím jen připravili pole a podnikatelský mindset.

Jsem člověk praktický, organizovaný, mám ráda procesy a řád, které vedou k výsledkům. A k tomu všemu miluji kreativitu a nové neotřelé věci a nápady.

To vše učím při konzultacích i své mentee. A ráda to teď naučím i vás.

Více o mně na profesní síti LinkedIn.

Přihlášení k newsletteru s návody a pomůckami pro marketing a procesy v tvůrčím podnikání:

BANNER marketing newsletter web

 

 

 

Moji práci a podnikatelskou cestu jste mohli vidět a číst v těchto médiích:

loga media

 

 

 
3000
3001130003001
   
 • cover konzultace eshop Kód: 2400
  Marketingová konzultace (2hod.)
  Skladem (10 ks)

  Díky více než 15 letým zkušenostem v oblasti marketingu, reklamy a obchodu vám nabízím marketingové konzultace vašeho podnikání. 

  15+ LET ZKUŠENOSTÍ V MARKETINGU, REKLAMĚ A OBCHODU

  Marketing a obchod jsem vystudovala na VŠ a praxi sbírala v marketingové agentuře již během studia. Více jak deset let jsem pak působila v marketingové agentuře, kde jsem se vypracovala až na pozici Account Director a spolupracovala s významnými nadnárodními klienty na marketingových kampaních. Nedílnou součástí mé práce bylo i vedení interního grafického studia. 

  SPOLUPRÁCE S VÝZNAMNÝMI NADNÁRODNÍMI KLIENTY

  Spolupráce na marketingových kampaní a eventů klientů Procter & Gamble, Unilever, T-Mobile, Bosch, apod. 

  BUDOVÁNÍ VLASTNÍ ZNAČKY "MY HOME STYLE"

  Díky nabitým zkušenostem se mi podařilo vybudovat vlastní značku s autorskou tvorbou. O mé cestě se můžete dočíst hned v několika médiích:

  Rozhovory se mnou na portálu Sendire nebo Maminkatelky. Svoji cestu a tipy, jak "nepadnout" během karantény v roce 2020, jsem popsala v Podnikavé žene ZDEAktuální rozhovor se mnou najdete třeba i na WESTWING v rubrice Westwing Interior Lover.  Rozhovory se mnou a ukázky mé práce jste mohli vidět také v časopisech Pravý domácí časopis nebo Blesk Bydlení či Blesk pro ženy.

   MENTORKA PRO PLATFORMU #HOLKYZMARKETINGU

  Již druhým rokem mentoruji kolegyně z marketingu pod platformou Holky z marketingu.

  Více o mně na profesní síti LinkedIn.

  Podrobně o konzultaci viz. níže.


  3 000 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.