Jaký byl rok 2020, aneb bilancuji...

rok 020

Tento rok nebyl jednoduchý. Byla to jedna velká jízda, a to jak nahoru, tak dolů. Ale pro mě ohromně plodný rok. Když budete číst dál, dáte mi jistě za pravdu:)

Začátkem roku jsem naplánovala moje macramé workshopy a těšila se, jak si to společně užijeme, aniž bych tušila, že je z března budu muset, kvůli Covidu, posunout až na červen.

V únoru jsem vypustila do světa macramé psaníčka. V červnu pak byl i psaníčkový workshop.

Z50_2012

Ale ani v tom březnu jsem nelenila a tvořila. Třeba velikonoční DIY videa. A tvořili jste i vy. Koukněte na vaše velikonoční věnce, které jste podle mého youtube návodu vytvořili.

Také jsem si založila emailingového klienta a zprovoznila newsletter, kde těm, kteří se na mém e-shopu zaregistrují k odběru (okénko k registraci na vás vyskočí po chvíli "akce" na eshopu), posílám přednostně novinky, tvořivá videa a důležité informace.

A ano, založila jsem si také svůj youtube kanál, kde nahrávám své návody. Není jich tam mnoho, ale snad budou v následujícím roce zase další přibývat.

Koncem března jsem měla krásný medailonek v Blesku pro ženy a v dubnu na webu Podnikavá žena. A pak se v tisku mihly moje lucerny a diy macrame set jako tip na dárek. To všechno mi udělalo obrovskou radost.

V květnu jsme si plácli s design shopem Plzeňská skříň, kde můžete najít výběr mých kousků a stále doplňuji další. Třeba i tašky na přání.

V červnu mě heclo pár osob a já napsala, nafotila a vydala svůj první DIY kit na výrobu macramé závěsné dekorace. Bylo to něco, v co jsem ani nedoufala, že vytvořím a mám obrovskou radost, že kity kupujete .

aZ50_4834

Koncem června jsme na Střeleckém ostrově s Klárou Alba fotily boho story s použitím mých macramé výrobků. Vznikly krásné boho fotky.To byla moc příjemná a zajímavá akce. Trochu jsem se vrátila do let minulých, kdy jsem ještě pracovala v agentuře a dělala různé eventy…

aIMG_9579

Začátkem července jsem vám představila moje macramé XXL tašky přes rameno, na kterým jsem asi dva měsíce pracovala. Jsou to pořádné kabelky pro "silné" ženy. A jsou zase trochu jiné, než vídám všude okolo.

500_2975

V červnu a srpnu konečně proběhly všechny plánované workshopy. A bylo vás hodně a bylo to super. Osobní setkání s vámi je vždy skvělé. Povídáme, mlsáme a na konci workshopů si pak u mě vždy ještě koupíte materiál na další kousky. A já se pak jen kochám, když vidím vaše díla v různých tvořivých skupinách na fb.

image2

Během srpna jsem si pak střihla spolupráci s Ivou Hubáčkovou a jejím HubArtem. Tvořila jsem macramé závěsy na květiny k jejím krásným květníkům a vázám a dozdobovala jsem její prezentační místo na Design weeku.

aZ50_6610

V říjnu jsem pak navázala dalším DIY kitem, tentokrát na výrobu macramé závěsu na květiny, a to hned ve dvou variantách. Rovnou vám řeknu, že kupujete převážně tu „kroucenou“ variantu. Závěsy na květiny jsou úžasným pomocníkem v domácnosti. Šetří totiž dost místa a zavěšené na konzoli nebo jen tak v prostoru vypadají skvěle a hned každého zaujmou.

 aZ50_6805

Podzim byl ve znamení videí. Připravila jsem pro vás čtyři videa na výrobu drobných vánočních dekorací. Tedy macramé věneček můžete udělat i ve velkém a vypadá skvěle. A využít ho můžete jako dekoraci ve všech ročních období. Na Velikonoce a určitě i na příští Vánoce si pro vás určitě zase něco připravím.

Říjen a listopad byl jedním slovem fičák. Jela jsem jak fretka a ze srdce vám všem děkuji za všechny vaše objednávky. Kromě stálého portfolia výrobků jsem si u mě mohli zakoupit také macramé skleněné baňky.  

Z50_7377

Tento rok byl hodně online a já strávila také nekonečně mnoho hodin na vzdělávacích workshopech, webinářích a u rozhovorů s úspěšnými, kde jsem našla mnoho inspirace a hodně se naučila. A v tom budu určitě pokračovat i v roce 2021, abych se mohla zlepšovat v dovednostech a vymýšlet zajímavé produkty pro vás.

A i proto, že mám víc jak 15 let zkušeností v marketingu, účetnictví a businessu vůbec, využila jsem příležitosti a stala se také mentorkou pro #Holky z marketingu

 A co jsem si na vás připravila na příští rok?

Od prosince máte možnost zakoupit  dárkové poukazy.  Pro všechny, kteří chtějí něco darovat a netroufnou si sami vybrat. Poukazy lze využít na veškeré zboří, vč.  workshopů.

Do sekce ZDARMA PRO VÁS v příštím roce určitě přibudou další DIY videa. (Napsala jsem to veřejně, tak to určitě bude, nebojte:)

Určitě se můžete těšit na minimálně jeden (plánuji dva) další tvořivý set. Můžete hádat který …

Určitě se těšte i na workshopy. Doufám, že situace dovolí a my se osobně potkáme a budeme tvořit a u toho debužírovat (na workshop totiž vždy připravuji občerstvení).

No a mám v plánu vytvořit i nějaká macramé. Zase trošku jiná než vídám kolem sebe…

Ráda bych svoje produkty nabídla v nějakém dalším krámku s českými tvůrci. Zatím mě najdete ve zmiňované Plzni v design shopu Plzeňská skříň. Máte nějaký tip na zajímavý obchůdek?

A teď bych vám ráda popřála:

Přeji vám úspěšné vykročení do nadcházejícího roku 2021. Rok to bude takový, jaký si ho uděláme a já věřím, že se všichni budeme snažit ho mít co nejlepší. S úsměvem a dobrou náladou to bude určitě jednodušší. Mudr. Nešpor o tom ví své: „Smích a úsměv pomáhají proti všem negativním emocím. Zvlášť vhodné jsou k mírnění strachu. Proč? Protože strach připravuje tělo na útěk a energie se stahuje dolů do nohou. Při úsměvu a smíchu aktivujeme svaly v oblasti trupu a obličeje, a to energii zdvíhá nahoru.“

Přeju vám, ať vám v roce 2021 světýlka ve vašem životě svítí stejně jako na lodičkách na úvodní fotce a ať stejně jako ty lodičky držíte všichni spolu. Ať jste obklopeni rodinou a dobrými přáteli, protože s lidmi, kteří vás milují, fandí vám a ochraňují vás (a vy naopak je), to bude všechno jednodušší.

Těším se na viděnou v roce 2021.