Platba a doprava

PLATBA

Platba v e-shopu je možná kartou, on-line bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem (nespadám do EET), č. ú.: 670100-2214577496/6210 nebo prostřednictvím QR kódu na faktuře. 

Nejrychlejší způsob ZAPLACENÍ ON-LINE

Při platbě kartou budete po potvrzení objednávky přesměrováni do rozhraní platební brány ComGate, kde zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Po potvrzení pinu bude vaše objednávka zaplacena a vy budete přesměrování zpět do e-shopu, kde budete informováni o úspěšnosti platby. Informace o úspěšnosti platby dorazí také na e-mail vámi zadaný v objednávce. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 

Po zvolení on-line platby budete přesměrováni do platební brány Comgate, kde zvolíte vaší banku a uhradíte. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě. Informace o úspěšnosti platby dorazí na e-mail vámi zadaný v objednávce.

Fakturu vám následně zašleme taktéž do e-mailu.  

On-line platby zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana,

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel:  +420 228 224 267

 

Při volbě BANKOVNÍM PŘEVODEM vám automaticky na e-mail pošleme platební údaje. Fakturu vám následně zašleme online do e-mailu.

 

DOPRAVA

Vzhledem k charakteru zboží (velké zásilky) doprava probíhá prostřednictvím přepravní služby Zásilkovna (výdejní místa), PPL, PPL ParcelShop (výdejní místa) nebo České pošty.  Zboží zasílané Českou poštou bude nakupujícímu zasláno jako doporučená zásilka nebo balík do ruky. 

Balíčky odesílám druhý den po připsání platby. Zakázkové zboží dle doby uvedené v popisku (většinou to je ale dříve).

Vzhledem k tomu, že většina zboží je vyráběna zakázkově, platba na dobírku není možná. Děkuji za pochopení.

 

CENA DOPRAVY:

Zasilkovna_Claim

Cena za dopravu přepravní službou Zásilkovna se odvíjí od hmotnosti zásilky a stojí 65 Kč u běžných zásilek nebo 120 Kč u nadrozměrných zásilek anebo zakázkových macramé .  

Doručení trvá cca 2-3 dny. Pokud chcete mít zboží do druhého dne, doporučuji využít službu PPL.

  • V košíku zvolte dopravu na výdejní místo Zásilkovny. Ve vyhledávači výdejních míst najděte to, které máte po ruce. K dispozici máte tisíce výdejních míst . Objednávka na výdejní místo dorazí zpravidla už na druhý den. Jakmile bude objednávka na zvoleném výdejním místě připravena, Zásilkovna vám pošle informační e-mail a SMS s heslem pro vyzvednutí. Na výdejním místě stačí jen nahlásit heslo. Pro zásilku můžete poslat kohokoliv - stačí, když mu heslo předáte. Doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci Zásilkovna, kde můžete sledovat pohyb zásilky, prodloužit si úložní dobu až na 21 dní či zaplatit dobírku.

Po předání zboží Zásilkovně k přepravě vám Zásilkovna pošle e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online.

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

 

PPL-logo-1024x234

Cena za dopravu přepravní službou PPL se odvíjí od hmotnosti zásilky a obvykle je v rozmezí 99 - 120 Kč. Tato doprava je vhodná především pro zakázkové macramé a větší zásilky.

PPL doručuje zásilky na adresu doručení k prvním uzamykatelným dveřím. Řidič nemá povinnost zásilku vynášet do patra.
V případě nezastižení na adrese Vám bude zásilka automaticky doručena na nejbližší dostupný Parcelshop, kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout do 7 kalendářních dnů.

PPL ParcelShop jsou výdejní místa po celé ČR. Vybírat můžete z téměř 3 000 výdejních míst.
V Parcelshopu si zásilku vyzvedněte do 7 dní od obdržení SMS/e-mailu, a to prostřednictvím PINu, který v e-mailu/SMS obdržíte.
 

 

1200px-CPlogo-vector.svg

Cena za poštovné Českou poštou se od 1.3.2019 odvíjí od velikosti zásilky a je vždy uvedena v druhém kroku objednávky. Je rozdělena do 3 kategorií dle velikosti zásilky: 80/160/220 Kč, velmi objemné zásilky 350 Kč.

 ------ Při nákupu nad 3.000 Kč máte DOPRAVU ZDARMA. ------

 

BALENÍ:

Menší produkty jsou většinou zabaleny v bublinkové obálce, větší (rozměrově nepravidelné) výrobky balím kartonových obalů. Kartonové obaly se snažím recyklovat, takže je možné, že vám zásilka dorazí v již jednou použitém kartonovém obalu. Vždy však pečlivě zabalena.

Po odeslání vaší objednávky vždy obdržíte link pro sledování vaší zásilky.