O autorce

Jsem Petra, máma dvou kluků, milovnice života a taky přírody, která je pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace, energie, svobody. Mám ráda osobitost, zajímavé a neotřelé věci. Zajímá mě udržitelnost.

U nás doma se odjakživa tvořilo. Mamka vyráběla bytové dekorace, realizovala kurzy tvoření a taťka všechno, co bylo doma potřeba.  Mě s bráchou automaticky zapojovali. Já pak léta snila o tom, že jednou budu mít svůj malý obchůdek, kde budu prodávat věci, které vyrobím. Ale moc jsem si nevěřila. Po letech se mi to však přece jen splnilo. Celé to odstartovala mateřská dovolená, kdy jsem začala na život nahlížet z trochu jiné perspektivy a chtěla dělat už jen to, co mě baví. Nejdříve jsem své nápady realizovala na blogu a z něho se pak vyvinul eshop se stejným názvem.

A tak motám, stříhám, šiju a vyrábím bytové dekorace přesně podle vašich představ a dotváříme tak vaše domovy společně. 

Tvořím převážně nástěnné dekorace, bytové doplňky a také netradiční svatební dekorace, k jejichž vzniku ráda využívám přírodní materiály a textilní komponenty. V nabídce naleznete i  fashion doplňky v podobě kabelek a psaníček. Do každého výrobku se snažím dát kousek přírody, která k nám lidem neodmyslitelně patří. Ať už je to větev, kterou vybírám v okolní přírodě, nebo kožený popruh, všechny projdou mýma rukama a jsou dále pečlivě zpracovány. 

Barvy preferuji také spíše přírodní-zemité, tedy ty, které dobře splynou a zbytečně prostor neruší. Na přání vám ale ráda vyrobím i výrazně barevný solitér. Ve vybraných kategoriích zboží proto naleznete barevné vzorníky.

Nejraději mám, když se do výroby zapojíte i vy sami.

A to tak, že mi buď pošlete váš náčrt nebo fotku výrobku, který chcete vyrobit, nebo si třeba sami navrhnete vzor svého vlastního macramé (například kombinací několika mých návrhů). Mnohdy stačí zaslaná fotka místa, kam chcete něco vyrobit a společně vždy něco vymyslíme. 

Každý můj výrobek je jedinečným originálem. A to, i když vám motám macramé, které mám v nabídce. Nikdy totiž není na chlup stejné.

Pokud tedy máte nějaké speciální přání nebo byste doma měli rádi dekoraci, kterou jste u mě v nabídce nenašli, neváhejte mi napsat, poslat obrázek nebo popsat vaší představu a něco určitě vymyslíme.

Těším se ...

Petra Uharček

  mix               

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.