O autorce

Jsem Petra, máma dvou kluků, milovnice života a taky přírody, která je pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace, energie a svobody. Mám ráda osobitost, zajímavé a neotřelé věci. Zajímá mě udržitelnost.

Tvořím převážně nástěnné dekorace, bytové doplňky a také netradiční svatební dekorace, k jejichž vzniku ráda využívám přírodní materiály a textilní komponenty. V nabídce naleznete i  fashion doplňky v podobě kabelek a psaníček. Do každého výrobku se snažím dát kousek přírody, která k nám lidem neodmyslitelně patří. Ať už je to větev, kterou vybírám v okolní přírodě, nebo kožený popruh, všechny projdou mýma rukama a jsou dále pečlivě zpracovány. 

Motám, stříhám, šiju a vyrábím bytové dekorace přesně podle vašich představ 

a dotváříme tak vaše domovy společně. 

Barvy preferuji také spíše přírodní-zemité, tedy ty, které dobře splynou a zbytečně prostor neruší. Na přání vám ale ráda vyrobím i výrazně barevný solitér. Ve vybraných kategoriích zboží proto naleznete barevné vzorníky. 

Nejraději mám, když se do výroby zapojíte i vy sami.

A to tak, že mi buď pošlete váš náčrt nebo fotku výrobku, který chcete vyrobit, nebo si třeba sami navrhnete vzor svého vlastního macramé (například kombinací několika mých návrhů). Mnohdy stačí zaslaná fotka místa, kam chcete něco vyrobit a společně vždy něco vymyslíme. 

Každý můj výrobek je jedinečným originálem. A to, i když vám motám macramé, které mám v nabídce. Nikdy totiž není na chlup stejné.

Pokud tedy máte nějaké speciální přání nebo byste doma měli rádi dekoraci, kterou jste u mě v nabídce nenašli, neváhejte mi napsat, poslat obrázek nebo popsat vaší představu a něco určitě vymyslíme.

A jestli se chcete například techniku macramé sami naučit, přihlaste se do mého kurzu tady.

Těším se ...

Petra Uharček

Pokud byste si o mně chtěli přečíst něco víc, koukněte na rozhovory se mnou ZDE nebo ZDE

  mix               

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.