O autorce

Jsem Petra, plánovač a realista, který miluje všechno krásné. Hlavně přírodu, která je pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace, energie, svobody. Mám ráda osobitost, zajímavé a neotřelé věci

Léta jsem si snila o tom, že jednou budu mít svůj malý obchůdek (to ještě v letech, kdy nebyly eshopy), kde budu prodávat věci, které vyrobím. Ale moc jsem si nevěřila. Ale po letech splnilo. Celé to odstartovala mateřská dovolená, kdy jsem začala na život nahlížet z trochu jiné perspektivy a chtěla dělat už jen to, co mě baví.

A tak motám, stříhám, šiju a bavím se tím. A jsem šťastná, když se to líbí i vám ♥

Tvořím převážně nástěnné dekorace, bytové doplňky a také netradiční svatební dekorace, k jejichž vzniku ráda využívám přírodní materiály a textilní komponenty. V nabídce naleznete i  fashion doplňky. Do každého výrobku se snažím dát kousek přírody, která k nám lidem neodmyslitelně patří. Ať už je to větev, kterou vybírám v okolní přírodě, nebo kožený popruh, všechny projdou mýma rukama a jsou dále pečlivě zpracovány. 

Barvy preferuji také spíše přírodní, tedy ty, které dobře splynou a zbytečně prostor neruší. Na přání vám ale ráda vyrobím i výrazně barevný solitér.

Každý výrobek je jedinečným originálem.

Pokud tedy máte nějaké speciální přání nebo byste doma měli rádi dekoraci, kterou jste u mě v nabídce nenašli, neváhejte mi napsat, poslat obrázek nebo popsat vaší představu a něco určitě vymyslíme :)

Tak pokoukněte a třeba něco vyberete. Bylo by mi potěšením....

Petra Uharček

DSC_0889-004

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.