O autorce

Jsem Petra, plánovač a realista, který miluje všechno krásné. Hlavně přírodu, která je pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace, energie, svobody. Mám ráda osobitost, zajímavé a neotřelé věci

Léta jsem si snila o tom, že jednou budu mít svůj malý obchůdek (to ještě v letech, kdy nebyly eshopy), kde budu prodávat věci, které vyrobím. Ale moc jsem si nevěřila. Po letech se mi to přece jen splnilo. Celé to odstartovala mateřská dovolená, kdy jsem začala na život nahlížet z trochu jiné perspektivy a chtěla dělat už jen to, co mě baví.

A tak motám, stříhám, šiju a bavím se tím. A jsem šťastná, když se to líbí i vám ♥

Tvořím převážně NÁSTĚNNÉ DEKORACE, BYTOVÉ DOPLŇKY a také NETRADIČNÍ SVATEBNÍ DEKORACE, k jejichž vzniku ráda využívám přírodní materiály a textilní komponenty. V nabídce naleznete i  fashion doplňky. Do každého výrobku se snažím dát kousek přírody, která k nám lidem neodmyslitelně patří. Ať už je to větev, kterou vybírám v okolní přírodě, nebo kožený popruh, všechny projdou mýma rukama a jsou dále pečlivě zpracovány. 

Barvy preferuji také spíše přírodní-zemité, tedy ty, které dobře splynou a zbytečně prostor neruší. Na přání vám ale ráda vyrobím i výrazně barevný solitér. Ve vybraných kategoriích zboží proto naleznete barevné vzorníky.

Každý výrobek je jedinečným originálem.

Pokud tedy máte nějaké speciální přání nebo byste doma měli rádi dekoraci, kterou jste u mě v nabídce nenašli, neváhejte mi napsat, poslat obrázek nebo popsat vaší představu a něco určitě vymyslíme :)

Petra Uharček

  mix               

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.