Reference & recenze

Skvělé, profesionální! Komunikace při zakázce na míru probíhala s promyšlením všech možností od výběru materiálů, detailů produktu a návrhů celé finální podoby ze strany zručné autorky všech výrobků. Myslí na VŠE! Výsledné výrobky mají perfektní popis a řadu fotek. V neposlední řadě dodání je naprosto dokonalé - vše zabalené, doručeno v ozdobné krabici a opět i ty malé detaily jako kartička s pozdravem a poděkováním. Časově - flexibilní, velmi rychlá výroba a dodání. Velmi doporučuji a věřím, že i pro další to bude příjemná spolupráce či jakýkoliv nákup na eshopu! Děkuji!   Petra Š.

Vřele doporučuji - krásné výrobky, profesionální přístup, rychlé dodání. Nechala jsem si u Petry zhotovit závěsy na květináče na míru. Jsem maximálně spokojena. Děkuji za obchod a zase někdy příště!   Lucie V.

Dobrý den, Péťo, lapač už je u mě, je naprosto kouzelný, úchvatný a přesně takový, jaký jsem chtěla. Nemůžu se na něj vynadívat! Děkuji moc :-* :-* :-* a všem ostatním doporučuji - neváhejte ;)   Lenka B.

Velké díky za nádherný lapač snů!!! Všem vřele doporučuji koupi. Naprosto precizní, krásná práce ???? Bude-li fungovat tak jak vypadá vynesu Petru do nebes ????????????  Viola K.

S nákupem zde jsem velmi spokojená a to z mnoha důvodů...psaníčko je překrásné a za rozumné peníze, dorazilo rychle a komunikace byla také moc příjemná, rychlá...navíc jsem typ, u kterého drobnosti rozhodují a tak mě potěšil dáreček a osobní vzkaz napsaný stříbrnou tužkou:-) Pokud budu něco dalšího potřebovat, ráda se sem vrátím...Děkuji   Jitka P.

Skvělá, rychlá komunikace. Balíček hned dorazil a zboží je moc pěkný.  Janča R.

 

Moje produkty testují také maminky online:

Recenze od exotické Simči z blogu Kudrnaté ránohttp://www.kudrnaterano.cz/2018/09/vitejte-v-nasi-loznici.html

_PIC4978hotovo

Recenze od mladé maminky studentky Ester z blogu One Day One Lifehttps://www.onedayonelife.cz/inspirace-my-home-style/

 myhomestyletipy-768x802

MY HOME STYLE u vás doma

Další fotky mých výrobků u vás doma naleznete u mě na IG v uložených stories "MHS u vás doma" ZDE.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.