Reference

Skvělé, profesionální! Komunikace při zakázce na míru probíhala s promyšlením všech možností od výběru materiálů, detailů produktu a návrhů celé finální podoby ze strany zručné autorky všech výrobků. Myslí na VŠE! Výsledné výrobky mají perfektní popis a řadu fotek. V neposlední řadě dodání je naprosto dokonalé - vše zabalené, doručeno v ozdobné krabici a opět i ty malé detaily jako kartička s pozdravem a poděkováním. Časově - flexibilní, velmi rychlá výroba a dodání. Velmi doporučuji a věřím, že i pro další to bude příjemná spolupráce či jakýkoliv nákup na eshopu! Děkuji!   Petra Š.

Vřele doporučuji - krásné výrobky, profesionální přístup, rychlé dodání. Nechala jsem si u Petry zhotovit závěsy na květináče na míru. Jsem maximálně spokojena. Děkuji za obchod a zase někdy příště!   Lucie V.

Dobrý den, Péťo, lapač už je u mě, je naprosto kouzelný, úchvatný a přesně takový, jaký jsem chtěla. Nemůžu se na něj vynadívat! Děkuji moc :-* :-* :-* a všem ostatním doporučuji - neváhejte ;)   Lenka B.

S nákupem zde jsem velmi spokojená a to z mnoha důvodů...psaníčko je překrásné a za rozumné peníze, dorazilo rychle a komunikace byla také moc příjemná, rychlá...navíc jsem typ, u kterého drobnosti rozhodují a tak mě potěšil dáreček a osobní vzkaz napsaný stříbrnou tužkou:-) Pokud budu něco dalšího potřebovat, ráda se sem vrátím...Děkuji   Jitka P.

Skvělá, rychlá komunikace. Balíček hned dorazil a zboží je moc pěkný.  Janča R.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.